.www.efs.com.tr...www.efsyayingrubu.com...Ağaç Makineleri Dergisi...Since 1999

Ağaç Makineleri Editör Bant
Ağaç Makineleri Dergisi Editör: Funda Zehra Şeker SÖLEMEZ

Editör:
Funda Ş. Sölemez

Editörden 

MUTLU YILLAR !

2020 yılının ilk sayısıyla yine sizlerle birlikteyiz. İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bıraktık. Yeni yılın her şeye rağmen umutlu bir başlangıç olmasını, hepimize sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesini diliyoruz.

Sektörümüzle ilgili en son haberler, etkinlikler ve yenilikleri Dünyadan Haberler bölümümüzde izleyebilirsiniz.

Her zaman doğru, güncel araştırmalarıyla beğeni kazanan, her araştırması kaynak niteliğinde olan ve gündemi yakından takip eden sektörün lideri derginiz AĞAÇ MAKİNELERİ yine dopdolu !

Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz, 2019 yılının değerlendirmesi, 2020 yılına ait hedef ve beklentiler konulu foto röportaj bölümünde ağaç işleme makineleri, mobilya yan sanayi ve mobilya sektöründen değerli yöneticilerin görüşleri ve yorumları yer alıyor. Panellerin montaj deliklerinin tam ve doğru olarak delinmiş olması mobilya üretiminin önemli aşamalarından biridir. Bu konuda yapılan hatalar montajda sıkıntı yaratmakta, delik işini bir makine ile yapmak hem kapasite, hem de kalite getirmektedir. Kaliteli üretim, problemsiz montaj için büyük öneme sahip olan CNC Delik Makineleri bu sayımızın dosya konusu. Her tür kapasitedeki firmanın ihtiyacına uygun değişik sınıflarda makinelerden oluşturduğumuz dosyamızı sizlere sunuyoruz.

Ev mobilyalarında her zevke uygun seçenekler ile zengin bir “MOBİLYA” dosyasını sizlere sunuyoruz.

Dünyadan ve sektörümüzden son haberler, ilgi çekici röportajlar, kültür & sanat haberleri ve yeniliklerle dolu vazgeçilmez tek rehberiniz AĞAÇ MAKİNELERİ DERGİSİ, yine güncel, yine dopdolu !

Her zaman doğru ve güncel içeriğiyle Türkiye’de konusunda tek ve lider AĞAÇ MAKİNELERİ derginiz ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Hep birlikte olmak ve paylaşmak dileğiyle …