.www.efs.com.tr...www.efsyayingrubu.com...Ağaç Makineleri Dergisi...Since 1999

Ağaç Makineleri Editör Bant
Ağaç Makineleri Dergisi Editör: Funda Zehra Şeker SÖLEMEZ

Editör:
Funda Ş. Sölemez

Editörden 


Her zaman doğru, güncel araştırmalarıyla beğeni kazanan, her araştırması kaynak niteliğinde olan ve gündemi yakından takip eden sektörün lideri derginiz AĞAÇ MAKİNELERİ yine dopdolu !

Tüyap Intermob ve Woodtech Ağaç işleme Makineleri Fuarı özel sayımızda fuara katılan sektörümüzün değerli temsilcilerine son gelişmeleri, fuarda sergileyecekleri yeni ürünlerini, fuardan beklentilerini, sektöre dair değerlendirmeleri sorduk. “Fuar özel röportaj” sayfalarımızda güncel değerlendirmeleri okuyabilirsiniz. Dosyamıza katılan ve görüşlerini bizlerle paylaşan firma ve yetkililerine teşekkür ediyoruz.

Dünyadan haberler bölümümüzde sektörümüzle ilgili en son haberler, etkinlikler ve yenilikler yer alıyor.

13-19 Ocak 2020 tarihleri arasında Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenecek olan imm cologne Fuarı’nın Avrupa basın konferansı 25-26 Eylül 2019’da Atina’da gerçekleşti. Prof. Dr. Martin Paul Fritze, Jan Kurt ve Matthias Pollmann’ın konuşmacı olduğu Avrupa basın konferansı ve İspanyol tasarım ekibi MUT’un “Das Haus 2020” vizyonunu sunduğu tasarımcılar kahvaltısında Avrupa ülkelerinden 60 civarında basın mensubu bir araya geldi. Organizasyona E.F.S.Yayın Grubu olarak ülkemiz adına temsilci olarak katıldık. Fuara ilişkin tüm detayları sayfalarımızda izleyebilirsiniz.

En yeni teknolojileri içeren “CNC İşlem Merkezleri” dosyamız sayfalarımız arasında yer alıyor.

Yemek odasından yatak odasına, oturma grubundan aksesuara, mutfak mobilyasından ofis mobilyasına en yeni koleksiyonları ile zengin bir “Mobilyada En Yeniler” dosyamızı sizlere sunuyoruz.

Dünyadan ve sektörümüzden son haberler, ilgi çekici röportajlar, kültür&sanat haberleri ve yeniliklerle dolu vazgeçilmez tek rehberiniz AĞAÇ MAKİNELERİ DERGİSİ, yine güncel, yine dopdolu !

Her zaman doğru ve güncel içeriğiyle Türkiye’de konusunda tek ve lider AĞAÇ MAKİNELERİ derginiz ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

E.F.S. Yayın Grubu olarak sektörümüzün güçlü temsilcisi AĞAÇ MAKİNELERİ, LAMİNArT ve MUTFAK BANYO SERAMİK dergilerimiz ile Tüyap Woodtech Ağaç işleme Makineleri ve İntermob Fuarında okurlarımızla birlikte olacağız. Fuara ilişkin izlenimleri ve objektifimizden yansıyan görüntüleri gelecek sayımızda sizlere aktaracağız.

Hep birlikte olmak ve paylaşmak dileğiyle …