.www.efs.com.tr...www.efsyayingrubu.com...Ağaç Makineleri Dergisi...Since 1999

Ağaç Makineleri Editör Bant
Ağaç Makineleri Dergisi Editör: Funda Zehra Şeker SÖLEMEZ

Editör:
Funda Ş. Sölemez

Editörden 


Her zaman doğru, güncel araştırmalarıyla beğeni kazanan, her araştırması kaynak niteliğinde olan ve gündemi yakından takip eden sektörün lideri derginiz AĞAÇ MAKİNELERİ yine dopdolu !

Endüstriyel robotlar, CNC işlem merkezlerinin otomasyonu, kenar işleme makineleri, parça bekletme ve bir araya getirme sistemleri, montaj sistemleri ve paketleme hatlarının otomasyonu dahil olmak üzere bu alanlarda tam güçlerini kullanabilmektedirler. “Ahşap Ve Mobilya Endüstrisinde Robot Teknolojisi” dosyamız sayfalarımız arasında yer alıyor.

Orman ürünleri ve mobilya sektörünün uluslar arası platformda en önemli fuarlarından Interzum ve Orman ürünleri ve mobilya sektöründe kullanılan makine ve ekipmanların sergilendiği sektörün en güçlü fuarlarından Ligna, mayıs ayında Almanya’da gerçekleşti. Katılımcı firmalarımız, ürün kalitesi, ürün çeşitliliği ve tecrübeleri ile, dünya pazarlarında her zaman var olduğumuzu ve gücümüzü açıkça gösteriyorlardı. Katılımcılarımızı ülkemizi başarıyla temsil etmelerinden dolayı tebrik ediyoruz. E.F.S. YAYIN GRUBU olarak katıldığımız Interzum ve Ligna fuarlarında sektörümüzün güçlü temsilcisi dergilerimizi, dünyanın dört bir yanından gelen katılımcı ve ziyaretçilerle buluşturduk. Ülkemizden katılan firmalarla, yabancı firmalarla, yabancı firmaların Türk temsilcileriyle ve Türkiye’den fuara gelen ziyaretçilerle bol bol görüşme fırsatı yakaladık. Birebir yaptığımız görüşmeler sonucunda dergilerimizin gördüğü ilgi ve beğeni yayın grubumuz ve sektörümüz adına bizleri gururlandırdı. Interzum ve Ligna Fuarlarına ilişkin değerlendirmeleri fotoğraflarla birlikte detaylı bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Dünyadan ve sektörümüzden son haberler, ilgi çekici röportajlar, kültür&sanat haberleri ve yeniliklerle dolu vazgeçilmez tek rehberiniz AĞAÇ MAKİNELERİ DERGİSİ, yine güncel, yine dopdolu !

Her zaman doğru ve güncel içeriğiyle Türkiye’de konusunda tek ve lider AĞAÇ MAKİNELERİ derginiz ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Hep birlikte olmak ve paylaşmak dileğiyle …